Teamspeak 3 sanal ortamda insanların birbiri ile konuşarak iletişim kurabileceği pratik bir programdır.

Zaten anlam olarak takım konuşması yada takım sohbeti kelime gruplarını karşılar. teamspeak 3 ile; iki kişi arasında konuşma yapılabileceği gibi ikiden fazla kişiyle de konuşulabilir. Buna konferans yöntemi de diyebiliriz. Bu program nerelerde işimize yarıyor ona bakalım. Öncelikle günümüzde çok popüler olan online oyunlardan bahsedelim. Oyun içinde birlikte hareket edilen veya kişilerin birbirine vereceği direktifler noktasında teamspeak 3 devreye giriyor. Böylelikle bu tip eş zamanlı hareket edilen oyunlar çok daha zevkli ve pratik hale geliyor.

Peki teamspeak 3 olmasa ne olurdu? Bu oyunları oynayan kişiler çok iyi bilir ki aynı anda yazmak ve oyunu devam ettirmek belli bir süreden sonra çile haline gelebiliyor. Bilgisayar oyunlarının amacı insanın biraz stres atması, rahatlaması değil midir? Teamspeak 3 ile oyununuzu, hiçbir dikkat dağınıklığı olmadan, kesintiye uğramadan büyük bir keyif ve eş güdüm ile oynayacaksınız.:

Zaten bu program ilk çıktığında amaç, iş dünyasında kordinasyon iletişimi sağlamaktı. Bunun içinde teamspeak 3 çok pratik, kullanımı basit, hemen öğrenip uygulayabilecek bir program olarak tasarlandı. Bilgisayarınıza indirip kullanmaya başladığınız anda sizde bunun ne kadar kolay olduğunu anlayacaksınız. Ayrıca takıldığınız konularda, internet ortamında size yardımcı olabilecek bir çok video, resimli anlatım veya makaleler bulunmakta. Eğer takım oyunları oynuyorsanız veya aynı anda birden fazla kişi ile herhangi bir konuda konferans yapmanız gerekiyorsa hiç vakit kaybetmeden teamspeak 3 'ü bilgisayarınıza indirip hemen iletişime başlayabilirsiniz.

Teampeak 3 'ü satın almak için www.tshost.net adresini ziyaret etmeniz yeterli. İlgili sitede kolay ve hızlı kurulum için bilgiler, kullanım paneline dair açıklamalar ve uygulama hakkında merak ettiniz herşey bulunmakta. Ayrıca tüm detaylar konu hakkında hiçbir fikri olmayan kişilerin bile anlayacağı tarzda basite indirgenmiştir. Hadi teamspeak 3 ile interneti biraz daha eğlenceli hale getirelim.Copyright © 2015 | All rights reserved. | www.tsserverim.com