1-) Bu Sözleşmedeki tüm maddelerin değiştirilmesi veya yenilerinin eklenmesi hakkı www.tsserverim.com Game Hosting Hizmetleri'ne aittir.

2-) Sponsor olunan twitch.tv Yayıncıları'nın bu sözleşmedeki değişiklikleri takip etme zorunluluğu vardır.

3-) Sponsorluk istenilen herhangi bir zamanda www.tsserverim.com Game Hosting Hizmetleri tarafından sonlandırılabilir. Sözleşmede yazılı herhangi bir maddeye uymayan veya www.tsserverim.com Game Hosting Hizmetleri'nin marka değerini etkileyeceği düşünülen herhangi bir olayda bu sonlandırma işlemi yapılabilir.

4-) Sponsor olunan twitch.tv Yayıncıları'nın istediği herhangi bir zamanda www.tsserverim.com Game Hosting Hizmetleri'nin marka değerine zarar vermeden sponsorluğun sonlandırılmasını isteyebilir.

5-) Herhangi bir yasadışı aktivite veya www.tsserverim.com Game Hosting Hizmetleri'ni zor durumda bırakacak durumda Sponsorluk sonlandırılır.

6-) www.tsserverim.com Game Hosting Hizmetleri'nden sponsorluk alan twitch.tv Yayıncıları'nın başka ts3 kullandıkları veya başka ts3 şirketleriyle sponsorluk anlaşması yapması durumunda sponsorluk sonlandırılır.

7-) Sponsorluğun sonlandırılması durumunda sponsor olunan twitch.tv Yayıncıları isterse tsnin ücretini ödeyerek kullanmaya devam edebilir.

8-) Sponsor olunan twitch.tv Yayıncıları'a imkanlar dahilinde www.tsserverim.com Game Hosting Hizmetleri tarafından tam destek verilir. (Örneğin, ts3 , panel , tsbot , vs.)

9-) Sponsor olduğumuz Ts3de www.tsserverim.com Game Hosting Hizmetleri ve www.tsserverim.com reklamları bulunmak zorundadır.

10-) Sponsor olduğumuz clan katıldığı turnuvalarda mümkün olan her yerde ve özellikle t-shirtlerde logomuz ve sayfa linkimiz bulunmak zorundadır.

11-) Eğer varsa sponsor olunan twitch.tv Yayıncıları'nın websayfasında gereken yerlerde websitemiz hakkında bilgiler bulunmalıdır.Copyright © 2015 | All rights reserved. | www.tsserverim.com